Zabiegi tańsze o 20%

Wszystkie zabiegi -20% tylko do końca roku/ 14-11-2016 /

Zabawa sylwestrowa tuż tuż. Z tej okazji tylko do końca roku 2016 mamy idealną propozycję aby zabłysnąć na balu sylwestrowym. Wejdź w Nowy Rok z piękną, jędrną i młodszą skórą.

Wszystkie zabiegi w UBP -20%

Kliknij i sprawdź naszą ofertę. Wybierz zabieg i złap rabat -20% (zobacz naszą ofertę)

Nasza promocja ograniczona jest czasowo. Masz czas tylko do końca roku 2016. Zapraszamy do UBP i kontaktu w celu umówienia wizyty 795-05-02-09.

Twoja skóra jeszcze przed końcem roku, balem sylwestrowym może zyskać na blasku, jędrności czy zyskać młodszy wygląd. Une Belle Peau zaprasza do naszego salonu, dobierzemy odpowiedni zabieg aby uzyskać najlepszy efekt. Dodatkowo teraz zabiegi są w niższej cenie, szkoda nie skorzystać z takiej okazji w UBP.

Szczególnie polecamy zabiegi:

Osocze bogatopłytkowe

Ulubiony zabieg gwiazd. Po zabiegu twoja skóra regeneruje się, poprawia się jej elastyczność, gęstość oraz napięcie. Zmarszczki oraz fałdy ulegają wygładzeniu. Nabierasz zdecydowanie młodszego wyglądu i to w 100% w naturalny, biokompatybilny i bezpieczny sposób.

Kliknij i dowiedziedz się wiecej o tym zabiegu: więcej o zabiegu: osocze bogatopłytkowe

Fotoodmładzanie laserem

Cofnij czas dzięki UBP. Wykorzystując laser Mediostar Next do fotoodmładznia uzyskujemy redukcję zmarszczek, zmieszenia porów czy przebarwień oraz rozjaśnienie i poprawa struktury skóry. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i całkowicie bezbolesny.

Kliknij i dowiedziedz się wiecej o tym zabiegu: więcej o zabiegu: fotoodmładznie

Peeling / kwasy

Profesjonalny peeling działa głęboko na warstwy Twojej skóry. Idealnie złuszcza i dokładnie oczyszcza skórę. W UBP wykonasz peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję czy peeling z użyciem kwasu glikolowego czy migdałowego

Kliknij i dowiedziedz się wiecej o tym zabiegu: więcej o zabiegu: peelingi / kwasy

A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »