Zabieg Hydra BOOSTER w promocji 50% - Une Belle Peau

Podziel się Urodą - Promocja Hydra Booster/ 07-09-2016 /

Urlop już zakończony, lato chyli się ku końcowi, opalona skóra przypomina o przyjemnościach słonecznej pogody i …. niestety pokazuje to, czego wolałabyś nie zauważać …. Suchość, ściągnięcie i drobne zmarszczki to tylko niektóre ślady, które potwierdzają, że skóra pilnie potrzebuje nawilżenia i odżywienia.

Poddaj się dostępnemu w naszym gabinecie nowemu, innowacyjnemu zabiegowi FILORGA HYDRA BOOSTER, który w krótkim czasie przywróci Twojej skórze świeży, promienny wygląd.

Tylko teraz masz okazję skorzystać z limitowanej oferty dla Ciebie i poleconej przez Ciebie osoby. Nie czekaj! Podziel się urodą już teraz!

Tylko teraz w cenie od 500 zł

HYDRA BOOSTER to skondensowany zastrzyk odmładzający skórę zawierający unikatową kombinację składników: kwas hialuronowy, glicerol i 53 aktywne składniki rewitalizujące skórę.

Na czym polega zabieg? Kliknij i dowiedz się więcej o zabiegu Hydra BOOSTER w UBP

Nasza promocja ograniczona jest czasowo. Zapraszamy do UBP i kontaktu w celu umówienia wizyty 795-05-02-09.

A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »