Zabiegi tańsze o 20%

Epilacja w pakiecie, -10% lub gratis/ 19-01-2017 /

Jeśli dokonasz zakupu pakietu epilacji w UBP, podczas którego zostanie wykorzystany nasz laser diodowy Mediostar Next otrzymasz atrakcyjny bonus.

Rabat -10% lub zabieg gratis

Doskonała okazja aby zrezygnować, zapomnieć raz na zawsze o piankach, maszynkach, depilacji woskiem czy IPL. Trwałe, skuteczne i bezbolesne usuwanie owłosienia o każdej porze roku teraz w jeszcze lepszej cenie.

Już teraz brzmi ciekawie? Zapraszamy do UBP i kontaktu w celu umówienia wizyty 795-05-02-09.

Mediostar Next to rewolucyjny laser diodowy, który ma ogromną przewagę nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. Epilacja laserowa jest bezbolesna, szybka i bardzo skuteczna. Jest to pierwszy taki laser na terenie Gdyni. Dzięki nowej promocji naprawdę szkoda nie skorzystać i pozbyć się zbędnego owłosienia. Pomyśl ile czasu zyskasz jeśli nie będziesz musiała golić czy wyrywać włosów z twojego ciała.

Nasze pakiety:

Całe ciało

4500 zł

4050 zł

Twoje ciało może być od teraz gładkie zawsze i wszędzie. Nie musisz martwić się codziennym goleniem czy bolesną depilacją woskiem lub depilatorem. Oszczędzisz czas i pieniądze – zero zakupu wkładów do maszynek, pianek czy wosku. Zapomnisz o włosach na wiele lat i to całkowicie bezboleśnie

Kliknij i dowiedziedz się wiecej o tym zabiegu: więcej o epilacji laserowej

Nogi - epilacja

Całe nogi

2500 zł

2250 zł

Piękne, gładki nogi – zawsze? Tak to możliwe. Kilka zabiegów w Une Belle Peau a Twoje nogi będą gładkie zawsze i wszędzie, o każdej porze. Zero maszynek, depilatorów czy wosku na długie lata. Pomyśl ile zyskasz czasu, przeznaczysz go na coś co naprawdę lubisz.

Kliknij i dowiedziedz się wiecej o tym zabiegu: więcej o epilacji laserowej

Nogi - epilacja

Bikini brazylijskie

1500 zł

1350 zł

Wrastające włoski, maszynko, pianka czy depilator mówimy stanowcze nie. Idealna gładkość po prostu zawsze. Zapomnisz o włosach, zapomnisz o problemie.

Kliknij i dowiedziedz się wiecej o tym zabiegu: więcej o epilacji laserowej

A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »