Epilacja bez limitu zabiegów - pakiet w UBP

Trwała, bezbolesna epilacja bez limitu zabiegów/ 05-05-2016 /

Masz dość ciągłej depilacji woskiem, golenia maszynką czy krótko trwałego efektu depilacji IPL’em. Twoje nogi, pachy, ręce czy strefa bikini będzie Ci wdzięczna za wybór naszego pakietu „Epilacja bez limitu”.

Dzięki naszej promocji nie musisz zastanawiać się ile zabiegów wykupić, pozbyć się włosów z okolic bikini czy całych nóg. Teraz nie musisz się ograniczać. Akcja Epilacja bez limitu w UBP rozwiąże Twoje problemy z włosami raz na zawsze – do tego całkowicie bez bólu.


Całkowicie bezbolesna epilacja laserem diodowym Mediostar Next bez limitu zabiegów już od 1500 zł


Laser Mediostar Next - UBP - bezbolesna depilacja

Laser Mediostar

Une Belle Peau jest pierwszym posiadaczem specjalistycznego lasera diodowego Mediostar Next przeznaczonego do całkowicie bezbolesnej epilacji. W porównaniu do lasera IPL, który służy do depilacji czyli nietrwałego usuwania owłosienia (epilacja – trwałe usunięcie zbędnego owłosienia) nasz laser charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz możliwością epilacji przez cały rok. Pracuje szybko i bezboleśnie nawet na włosach siwych czy rudych.

UBP oferuje epilację idealną dla delikatnych stref jak twarz czy bikini – epilacja nic nie boli. Dzięki atrakcyjnej cenie i wysokiej skuteczności (po 1 zabiegu, możemy usunąć 70-80% włosów), możesz zapomnieć o codziennym goleniu nóg czy pach. Koniec z podrażnieniami czy wrastającymi włoskami.

Dlaczego warto wybrać Mediostar Next w UBP

  • bezbolesność
  • możliwość pracy nawet w okresie letnim
  • duża efektywność już po 1 zabiegu, możemy usunąć 70 – 80% włosów które już nie wyrosną
  • idealny dla delikatnych stref jak twarz czy bikini

Une Belle Peau - epilacja bez limitu zabiegów

Epilacja bez limitu

Jako jeden z niewielu salonów ofertujemy kompleksową ofertę na trwałą epilację bez limitu zabiegów. Nie ważne czy będzie potrzeba 3 czy 7 zabiegów – cena jest stała

Zależnie od wykupionego wariantu/partii ciała masz rok na darmowe zabiegi epilacji naszym laserem diodowym

Co mogę wybrać?

  • Całe ciało, w cenie 4500 zł
  • Całe nogi, w cenie 2500 zł
  • Bikini brazylijskie, w cenie 1500 zł

A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »