Promocja Epiderma Med - Planing

Epiderma Med - Planing w Styczniu Taniej/ 08-01-2016 /

Styczeń 2016 to miesiąc Epidermy Med Planning, zabieg oferowany w fantastycznej cenie tylko 90 zł

Jest nieinwazyjnym zabiegiem polegającym na złuszczeniu warstwy rogowej naskórka poprzez użycie skalpela chirurgicznego. Zabieg ten zbliżony jest w działaniu do mikrodermabrazji, czy zabiegów złuszczających na bazie kwasów AHA.

Zabieg Epiderma Med - Planing może być stosowany przed zabiegiem z mezoterapi iglowej dla zwiększenia wchłanialności substancji aktywnych. Jest on przeznaczony dla: osób, które mają problem z nierównomierną struktury skóry twarzy tzw. „kaszka” osób,które chcą uzyskać nieskazitelny wygląd swojej skóry oraz osób, które chcą odświeżyć skórę po lecie, zimie.

Śpiesz się, masz czas tylko do końca Stycznia 2016

A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »