W UBP koszty zabiegów rozłożysz na dogodne raty

(D)Epilacja dla Sportowców i osób aktywnych

Nasze Centrum Medycyny Estetycznej Une Belle Peau nawiązało współpracę z firmą MediRaty. Dzięki temu nasi klienci będą mogli skorzystać z korzystnego finansowania usług kosmetycznych oferowanych w naszym salonie

Rozłóż płatność za usługi na małe raty. W 4 minuty!

Jeżeli nie chcesz płacić od razu za pakiet zabiegów nie ma problemu. Możesz rozłożyć płatność w czasie dzięki dogodnym ratą. Jedyne co wystarczy zrobić to skorzystać z powyższego kalkulatora rat

Całość zajmie tylko chwilkę

Państwa czas jest dla nas bardzo ważny. Dlatego też cała procedura związana z rozłożeniem płatności na dogodne raty została uproszczona do maksimum.

Zabiegi bez obciążania domowego budżetu

Tak to możliwe. Możesz wybrać klika zabiegów lub pakiet na epilację laserową. Całość rozłożysz na dogodne raty według twoich aktualnych możliwości i potrzeb.

A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »