Epilacja - trwała i skuteczna z Mediostar Next

(D)Epilacja laserem diodowym Mediostar next

Na samym początku należy wyjaśnić różnicę pomiędzy depilacją a epilacją – tak to tylko jedna literka a różnica jest dość istotna. Depilacja polega na tymczasowym, krótkotrwałym usunięciu zbędnego owłosienia za pomocą metod mechanicznych bądź chemicznych takich jak użycie depilatora, depilacja woskiem czy pastą cukrową. Epilacja polega na użyciu specjalistycznego lasera pozwalającego trwale usunąć ciągle odrastające włosy. Zbędne owłosienie usuwane jest na długie lata.

Więcej informacji porównawczych lasera diodowowego do tzw. „Lasera IPL”, który w rzeczywistości jest zwykłą lampą, można przeczytać w naszym artykule: Fakty i mity o usuwaniu owłosienia, czyli depilacja vs epilacja i inne

Mediostar Next to rewolucja na rynku – laser diodowy do trwałej, całkowicie bezbolesnej epilacji.

Jesteśmy pierwszym salonem, który posiada w swojej ofercie epilację z użyciem lasera diodowego Mediostar Next. Bezboleśnie możesz pozbyć się włosów z każdej partii twojego ciała. Całkowicie bez bólu i na długie lata

Oszczędzaj swój cenny czas!

Jeżeli golisz to codziennie, jeśli depilujesz to co kilka tygodni marnujesz sporo swojego czasu, który mógłbyś przeznaczyć na coś innego.

odzienna depilacja czy golenie może być bardzo uciążliwe i pracochłonne. Marnujesz czas na niepotrzebne zabiegi, które można przeznaczyć na przyjemniejsze chwile... Nie wspominając już o kosztach pianek, maszynek, wosków czy ceny usługi depilacji, co jakiś czas.

Jak czarodziejska różdżka, tak działa nasz laser

Szybko, bezpiecznie, trwale i całkowicie bezboleśnie możesz pozbyć się zbędnego owłosienia z nóg, pach, rąk czy delikatnych okolic bikini czy twarzy.

Koniec z ciągłym powtarzaniem zabiegów

W przypadku IPL czy depilacji woskiem musisz ponawiać zabieg - włosy po prostu odrastają. W przypadku Mediostar Next po wykonaniu kilku zabiegów włosy już nie odrosną!

To nie musi boleć!

Depilator, wosk czy inne lasery mogą powodować ból. Dla niektórych sam dźwięk depilatora już wywołuje grymas na twarzy. Zapomnij o tym, Nasz zabieg jest całkowicie bezbolesny.


Zobacz jak działa, co potrafi nasz laser Mediostar Next – pierwsze tego typu urządzenie w Gdyni. Rewelacja w usuwaniu owłosienia czy odmładzaniu skóry – redukcja zmarszczek, zmniejszenie porów czy przebarwień.

Laser Mediostar w UBP

trwała i bezbolesna epilacja

Epilacja w Une Belle Peau

Une Belle Peau to pierwszy salon kosmetyczny w Gdyni, który posiada specjalistyczny laser diodowy Mediostar Next. Umożliwia on całkowicie bezbolesną oraz trwałą epilację. W porównaniu do IPL (lampa ksenonowa, bardzo często oferowana w innych salonach), który służy do depilacji czyli nietrwałego usuwania owłosienia (epilacja – trwałe usunięcie zbędnego owłosienia). Jedna literka a tak wiele zmienia.

Epilacja laserowa w UBP charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz możliwością epilacji przez cały rok. Pracuje szybko i bezboleśnie nawet na włosach siwych czy rudych.

W naszej ofercie znajdą Państwo epilację partiami np. łydki czy plecy lub pakiety epilacji bez limitu zabiegów. Możesz zapomnieć o codziennym goleniu. Koniec z podrażnieniami czy wrastającymi włoskami.

zobacz cennik »

Dlaczego nasz laser?

bezbolesność

możliwość pracy nawet w okresie letnim

duża efektywność już po 1 zabiegu

idealny dla delikatnych stref

poznaj laser »