Epilacja dla Sportowców i osób aktywnych

(D)Epilacja dla Sportowców i osób aktywnych

Jako zawodowy sportowiec czy osoba aktywna mogłeś już spotkać się z „Laserem” IPL. W tym artykule omawialiśmy chwyt marketingowy jakim jest lampa IPL – żaden laser. W wielkim skrócie jest to krótkotrwała metoda usuwania owłosienia, którą trzeba często powtarzać, może powodować ból podczas zabiegu.

W zamian proponujemy rewolucję na rynku – laser diodowy do trwałej, całkowicie bezbolesnej epilacji.

Na pewno wiesz ile warta jest każda sekunda w twoim codziennym treningu. Jak ciężko jest poprawić wynik choćby o sekundę. Jako sportowiec chcesz uzyskiwać coraz lepsze wyniki. Najmniejszy opór powietrza ma znaczenie w wielu sportach. Nie ważne jaki sport uprawiasz - pływasz, jeździsz rowerem czy biegasz.

Dla kolarzy

Dla biegaczy

Dla pływaków

Dla innych aktywności

Oszczędzaj swój cenny czas!

Jeżeli golisz to codziennie, jeśli depilujesz to co kilka tygodni marnujesz sporo swojego czasu, który mógłbyś przeznaczyć na coś innego.

Codzienna depilacja czy golenie może być bardzo uciążliwe i pracochłonne. Marnujesz czas na niepotrzebne zabiegi, które mógłbyś przeznaczyć na dodatkowy trening czy dłuższą regenerację. Nie wspominając już o kosztach pianek, maszynek, wosków czy ceny usługi depilacji, co jakiś czas.

Lepsze wyniki w zasięgu ręki…

Lepszym rozwiązaniem jest trwała, skuteczna i całkowicie bezbolesna epilacja laserowa. Dzięki niej pozbędziesz się włosów na długie lata. Koniec z goleniem czy depilacją.

Laser Mediostar w UBP

trwała i bezbolesna epilacja

Epilacja w Une Belle Peau

Une Belle Peau to pierwszy salon kosmetyczny w Gdyni, który posiada specjalistyczny laser diodowy Mediostar Next. Umożliwia on całkowicie bezbolesną oraz trwałą epilację. W porównaniu do IPL (lampa ksenonowa, bardzo często oferowana w innych salonach), który służy do depilacji czyli nietrwałego usuwania owłosienia (epilacja – trwałe usunięcie zbędnego owłosienia). Jedna literka a tak wiele zmienia.

Epilacja laserowa w UBP charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz możliwością epilacji przez cały rok. Pracuje szybko i bezboleśnie nawet na włosach siwych czy rudych.

W naszej ofercie znajdą Państwo epilację partiami np. łydki czy plecy lub pakiety epilacji bez limitu zabiegów. Możesz zapomnieć o codziennym goleniu. Koniec z podrażnieniami czy wrastającymi włoskami.

zobacz cennik »

Dlaczego nasz laser?

bezbolesność

możliwość pracy nawet w okresie letnim

duża efektywność już po 1 zabiegu

idealny dla delikatnych stref

poznaj laser »