UBP w filmach, czyli zobacz wszystko na youtube

UBP w filmach, czyli zobacz wszystko na youtube

Wolisz filmy niż przekopywanie się przez Kilka podstron w celu znalezienia odpowiedzi na Twoje pytanie lub problem. Mamy coś dla ciebie. Informacje w pigułkach w formie krótkich filmów na naszym kanale na youtube.

Najważniejsze informacje w prostej formie, dowiesz się całej prawdy o IPL, depilacji i epilacji – czy to tak naprawdę to samo. Poznasz laser umożliwiający skuteczną i bezbolesną epilację laserową.

Z naszego kanału poznasz bliżej Centrum Medycyny Estetycznej UBP w Gdyni oraz wiele innych ciekawych materiałów.


Już teraz kliknij „Subskrybuj” na naszym kanale – w ten sposób będziesz zawsze na bieżąco


Bezbolesna epilacja dla Panów

Nasz laser Mediostar Next w akcji. Pozbywamy się zbędnego owłosienia z męskiego ramienia, karku oraz pachy. Sprawdź jak działa nasz laser i umów się na całkowicie bezbolesną epilację laserową w UBP. Oferujemy darmowy zabieg próbny aby przekonać się na własnej skórze – to nic nie boli.


Trwała, bezbolesna epilacja w Gdyni

Une Belle Peau to pierwsze Centrum Medycyny Estetycznej w Gdyni, które posiada specjalistyczny laser do profesjonalnej, trwałej i całkowicie bezbolesnej epilacji laserowej. Sprawdź koniecznie dlaczego nasz laser to rewolucja na rynku w usuwaniu zbędnego owłosienia.


Zobacz UBP - poznaj nas z bliska

Nie znasz UBP. Kliknij i zobacz krótki film jak wyglądamy. Następnie zachęcamy do osobistych odwiedzić w naszym Centrum. Wiele zabiegów przed zakupem możesz przetestować na własnej skórze całkowicie za darmo – choćby jedyną w Gdyni bezbolesną, trwałą epilację zbędnego owłosienia.


Fotoodmładzanie - Centrum Medycyny Estetycznej Gdynia

Redukcja zmarszczek, zmniejszenie porów, poprawa struktury skóry czy zmniejszenie przebarwień – to tylko niektóre zalety przeprowadzenia zabiegu Fotoodmładzania. Całość bardzo przyjemna i bezbolesna.


A może coś innego?

wybierz usługę dla siebie

Laseroterapia

Terapia laserem

Bezbolesna i trwała depilacja laserowa w klika minut. Pozbądź się problemu całkowicie bez bólu. 1 zabieg to skuteczność usunięcia 70-80% włosów.

więcej »

Kosmetyka

Kosmetyka ogólna

Piękne paznokcie u rąk czy stóp to twoja wizytówka. Zadbaj o nie i umów się na manicure czy pedicure już teraz. Dodatkowo henna oraz masaż.

więcej »

Medycyna Estetyczna

Medycyna Estetyczna

Klika lat mniej, świerzy i młody wygląd skóry. Podaruj sobie odrobinę luksusu i wybierz zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Młodszy wygląd w kilka chwil bez skalpela.

więcej »